ارتباط آفت دهان و ویروس سیتومگالو با ویتیلیگو - نسخه‌ی قابل چاپ
انجمن ویتیلیگو ایران
ارتباط آفت دهان و ویروس سیتومگالو با ویتیلیگو - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن ویتیلیگو ایران (http://vitiligo-forum.ir)
+-- انجمن: متفرقه (/forum-6.html)
+--- انجمن: موضوعات متفرقه (/forum-15.html)
+---- انجمن: ارتباط آفت دهان و ویروس سیتومگالو با ویتیلیگو (/forum-32.html)
+---- موضوع: ارتباط آفت دهان و ویروس سیتومگالو با ویتیلیگو (/thread-231.html)

صفحه‌ها: 1 2 3

RE: ارتباط آفت دهان و ویروس سیتومگالو با ویتیلیگو - عباس - 1391/07/21 10:37 ق.ظ

(1391/07/21 09:38 ق.ظ)الیاس نوشته شده توسط:  محتوای این بخش برای گروه کاربری شما در دسترس نمی باشد.
مهمان ها نمیتوانند عکس های موجود در پیام ها را ببینند. لطفا از اینجا ثبت نام کنید تا بتوانید عکس ها را ببینید. دقیقا درسته

RE: ارتباط آفت دهان و ویروس سیتومگالو با ویتیلیگو - مسعود - 1391/07/21 04:45 ب.ظ

چه جالب! دقیقا من هم آفت داشتم! اما آفت دهان من خیلی کم بود! و البته لکه من هم کمه و فعلا در پشت پلکم وجود داره.
ولجهت مشاهده ادامه مطلب یا وارد شوید و یا ثبت نام کنید.

RE: ارتباط آفت دهان و ویروس سیتومگالو با ویتیلیگو - مسعود - 1391/07/21 05:57 ب.ظ

خب تحقیق کوچکی کردم و به مقاله زیر رسیدم!
متاسفانه در مورد ارتباط ستومگالو ویروس با ویتیلیگو تحقیق شده و در بیوجهت مشاهده ادامه مطلب یا وارد شوید و یا ثبت نام کنید.

RE: ارتباط آفت دهان و ویروس سیتومگالو با ویتیلیگو - mazyar_lp - 1391/07/22 03:27 ب.ظ

(1391/07/21 05:57 ب.ظ)مسعود نوشته شده توسط:  محتوای این بخش برای گروه کاربری شما در دسترس نمی باشد.
مهمان ها نمیتوانند عکس های موجود در پیام ها را ببینند. لطفا از اینجا ثبت نام کنید تا بتوانید عکس ها را ببینید.
salam.virus ro zamaجهت مشاهده ادامه مطلب یا وارد شوید و یا ثبت نام کنید.

RE: ارتباط آفت دهان و ویروس سیتومگالو با ویتیلیگو - مسعود - 1391/07/22 08:48 ب.ظ

(1391/07/22 03:27 ب.ظ)mazyar_lp نوشته شده توسط:  محتوای این بخش برای گروه کاربری شما در دسترس نمی باشد.
مهمان ها نمیتوانند عکس های موجود در پیام ها را ببینند. لطفا از اینجا ثبت نام کنید تا بتوانید عکس ها را ببینید.
درود.
بله دجهت مشاهده ادامه مطلب یا وارد شوید و یا ثبت نام کنید.

RE: ارتباط آفت دهان و ویروس سیتومگالو با ویتیلیگو - sasan_gh1981 - 1391/10/18 06:00 ب.ظ

(1391/07/18 04:52 ق.ظ)parham نوشته شده توسط:  محتوای این بخش برای گروه کاربری شما در دسترس نمی باشد.

یک چیز دیگه جهت مشاهده ادامه مطلب یا وارد شوید و یا ثبت نام کنید.

RE: ارتباط آفت دهان و ویروس سیتومگالو با ویتیلیگو - مادر - 1391/10/21 02:29 ب.ظ

سلام أبا برهام ولي بسر من هيج وقت آفت دهان نداشته ولي لكه هاش قرينه هستند اول يك زانو بعد زاوي ديكه بعد يك أرنج جهت مشاهده ادامه مطلب یا وارد شوید و یا ثبت نام کنید.

RE: ارتباط آفت دهان و ویروس سیتومگالو با ویتیلیگو - joudi59 - 1392/04/11 06:25 ب.ظ

سلام
من هم ده سال پیش ویتی داشتم که رشدش متوقف شد اما از چن ماه پیش تا حالا مدام تو گلوم احساس میکنم غده های کوچجهت مشاهده ادامه مطلب یا وارد شوید و یا ثبت نام کنید.

RE: ارتباط آفت دهان و ویروس سیتومگالو با ویتیلیگو - reyhane - 1392/05/15 12:08 ق.ظ

سلام منم از 10 سال پیش بیماریم شروع شد و 2 سال قبل از بیماریم آقت دهان داشتم که به شروع ویتیلیگو دیگه آفت نزدم البجهت مشاهده ادامه مطلب یا وارد شوید و یا ثبت نام کنید.

RE: ارتباط آفت دهان و ویروس سیتومگالو با ویتیلیگو - llleilaaa - 1392/05/31 05:06 ق.ظ

سلام واقعا باید از شما تشکر کرد کاش چند تا دکتر واقعا روی این موضوع کار میکردن من واقعا این بیماری امانم رو بریجهت مشاهده ادامه مطلب یا وارد شوید و یا ثبت نام کنید.